Skocz do zawartości

Kenwood KX-W6070


CodeBoy

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20210122_121233.jpg

 

Kenwood KX-W6070

 

Dziś zakupiłem takowy model, a widzę że takowego jeszcze w bazie nie ma. Na razie zdjęcia prosto z kartonu. 

Zakup od Pani z Wielunia, widać że też się zaczyna bawić w sprzedaż, co do plusów przynajmniej w tym zakupie opisało zgodnie z prawdą usterkę.

W tym wypadku, w jednej kieszeni nie działało przewijanie, albo inaczej próbowało działać. Diagnoza - ośka od koła przewijania w twardym smarze, po umyciu i wymianie chodzi jak złoto.  Pozostało umycie wyświetlacza i szybek, plastików. Niestety połączenie mechanizmu jest na złącza których , nie lubię, nie umiem otworzyć aby nie zniszczyć, więc zostawiam na przewodach podczas serwisu. Podłączyłem do sprzętu testowego w piwnicy i powiem Wam że tak dobrze grającego 2 kasetowca to ja nie słyszałem, a trochę ich mam :). Oczywiście lubię dźwięk Kena, więc pewnie ma to znaczenie. 

Nie udało mi się znaleźć instrukcji serwisowej na darmowych forach, jak ktoś ma to prośba o wrzucenie. 

 

Zalety ma już miękki power, czyli można sterować go z pilota 

Obie kieszenie ma z nagrywaniem. 

Wada, jak dla mnie brak wyszukiwania piosenek, lub ja nie znam kombinacji klawiszy 

 

poniżej reszta zdjęć. 

IMG_20210122_121327.jpg.57cef6f52a1e9afe22010e4eb18f63fd.jpg IMG_20210122_121145.jpg.871a177e0a95489d59689537644cf7a8.jpg IMG_20210122_121251.jpg IMG_20210122_121222.jpg

 

IMG_20210122_121148.jpg IMG_20210122_121151.jpg IMG_20210122_121154.jpg

  • Super (+1 pts) 1
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż. Każdy deck jest warty, moim zdaniem, naprawy i sprawdzenia jak gra. Nowych już nie produkują.

Widzę porządne kondy Elny, czerwone foliaki (pewnie PP) a nie żółte czy zielone, tanie mylary, przekaźniki a nie klucze 4066.  Więc nic dziwnego, że fajnie gra. Do tego ład i porządek na płycie. 

Coś nie widzę jaki układ Dolby jest ani jakie opaamy (napisz).

Edytowane przez chorazy3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
55 minut temu, CodeBoy napisał:

Zakup od Pani z Wielunia, widać że też się zaczyna bawić w sprzedaż

Nie wiem czy to Pan czy Pani, ale wygląda na cudowne rozmnożenie osobowości :) 

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

l

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

To ten sam deck, te same uszkodzenia frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.