Skocz do zawartości

Sharp GF 6161


staszek66

Rekomendowane odpowiedzi

SOny i Sharp 031.jpg

 

Takiego wyrwałem ze złomu za dychę. Magnetofon ledwo dychał ;) i upaćkany był niemiłosiernie.

Mycie czyszczenie,, wymiana pasków i dorobienie idlera napędu kółka dowijania kasety. Ze starego została tylko czarna maź.

Przewód paliwowy od pilarki posłużył jako materiał na idler; fi wewn. 2 mm , zewn. 5,5 mm , wys. 6 mm - "nawija" jak należy.

Przy okazji wymontowałem łozysko porowate i je nasączyłem podciśnieniowo olejem wazelinowym/maszynowym. Fajne uczucie kiedy się patrzy jak bąbelki powietrza wydobywają się z metalu ;) .

Kieszen kasety wypolerowana i szybka radia też. Zostało jeszcze pomalowanie siatki maskownic głośników aby było fajnie.

Radio gra ładnie, antena nawet zachowała się oryginalna. Cały kompletny i w oryginale.

Ps.

ostatnie zdjecie jak wygladał po zakupie ;)

 

 

SOny i Sharp 010.jpg SOny i Sharp 009.jpg SOny i Sharp 011.jpg SOny i Sharp 013.jpg 

 

SOny i Sharp 016.jpg SOny i Sharp 014.jpgSharp bom box 005.jpg

 

Edytowane przez staszek66
  • Super (+1 pts) 2
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

 

Ten sposób rozwiązania napędu prawej szpulki potrafi doprowadzić do szewskiej pasji :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.