Skocz do zawartości

waldika

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za przesunięcie do właściwego wątku. 

img_20210309_144410_optimized.jpg

 

Pioneer CT-W701R

 

Dzień dobry. To mój pierwszy post na tym forum i od razu prośba o pomoc. Kupiłem okazyjnie deck Pioneera, który miał wymagać wymiany pasków. Jak się okazało uszkodzenie jest chyba poważniejsze. Urządzenie się włącza, wyświetlacz świeci i otwiera się prawa kieszeń a lewa jest zablokowana ( nie otwiera się). Nie działają również przyciski sterowania kasetami w kieszeniach. Moje pytanie jest takie. Czy to urządzenie jest do odratowania? Jeżeli tak, to czy jest ktoś chętny, kto by podjął by się naprawy?. Magnetofon zewnętrznie wygląda prawie jak nówka. Mój serwis "za rogiem" poddał się kasując 40 zł za "diagnozę" cytuję "zły stan techniczny mechanizmów (rozwulkanizowane paski napędowe) - brak możliwości naprawy. Jeżeli byłyby potrzebne do decyzji jakieś zdjęcia wnętrza to oczywiści mogę porobić. Mam nadzieję na odzew.

 

Pioneer CT-W851R, CT-W801R, CT-W701R specs.jpg

Edytowane przez waldika
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
16 minut temu, waldika napisał:

"zły stan techniczny mechanizmów (rozwulkanizowane paski napędowe)

Komplet pasków na alle to koszt 44 zł. Cena do przyjęcia. Szkoda spisywać na straty ten model bo jak by nie patrzeć masz funkcje nagrywania w dwóch kieszeniach co nieczęsto się zdarza. Co do innych opisanych usterek - trzeba by spojrzeć w serwisówkę, której po krótkiej chwili szukania nie znalazłem. Może być problem z zasilaniem płytki sterowania, może jakaś taśma nie łączy ... . Na razie zgadywanka. Trudno coś sensownego podpowiedzieć bez instrukcji serwisowej i zdjęć środka. No właśnie. Jak ten egzemplarz wygląda w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobiłem na szybko kilka zdjęć.

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

 

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

 

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

 

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

 

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.