Skocz do zawartości

Taśma "Panarec"


Slawincjusz5

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Chciałem zapytać czy ktoś z forumowiczów wie coś na temat taśmy "Panarec" (prawdopodbnie z Indonezji) - chciałem zamówić produkcje kaset w Holandii w deepgrooves.nl i używają tam takiej taśmy - może ktoś wie coś o niej i jej jakości?

 

Dzięki, pozdrowienia

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jakub K

    2

  • sherlock

    1

  • Slawincjusz5

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Wygląda na to, że nikt nic nie wie ;)

Ja się z taką nie spotkałem. Widziałem na aukcjach używkę, może warto spróbować i wówczas ew. zamówić nowe.

 

PS

Na stronie Panggung znalazłem taką informację (z translatora):

"Produkcję kaset magnetofonowych prowadzimy z w pełni zautomatyzowaną maszyną montażową, którą zakupiliśmy w firmie MAXELL Japan. Główny materiał tego produktu, czyli taśma magnetyczna typu jumbo web, ma dobre właściwości fizyczne i elektroniczne, co jest akceptowalne przez wysoki standard firmy MAXELL. Poza tym wszystkie komponenty, których używamy do tego produktu z taśmą magnetofonową, są wolne od ROHS. Nasze najwyższe kierownictwo zobowiązało się do wdrożenia systemu zarządzania jakością ISO-9001 od 1996 roku. Dlatego jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości kasety magnetofonowe."

Pewnie wsad taki jak Maxell UR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

 

To jakaś farsa. Nie wiem czy oni odsłuchują winyle zrobione z powtórnie przerobionego materiału. Tego nie idzie słuchać. Zastanawiam się czy im tych pomysłów nie podpowiadają jakieś ekozjeby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.