Skocz do zawartości

Grundig R 45


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20170905_224215-1600x1207.jpg.4cd6fb99d8ce1ff0b7f43ef6840dfa23.jpg

Grundig R45 RECEIVER

 

Mam go już od dłuższego czasu, ale ciągle nie mogę znaleźć fachowca, który naprawi tuner. Jeden wymienił scalak i rozłożył ręce. Znalazłem następnego, który zajmuje się tylko amplitunerami. Zawiozę i zobaczymy co zwojuje. Gra b b b dobrze z dobrym basem. Stan ogólny całkiem przyzwoity. Chcę go koniecznie uruchomić i przywrócić do dobrego stanu. Kawał ciężkiego dobrego sprzętu.

IMG_20170905_224231-1600x1207.jpg.18e2876618d678dad3ea6d552955d9bb.jpg

  • Super (+1 pts) 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 miesiące temu...

Wyczerpały mi się pomysły na naprawę amplitunera. Wzmacniacz gra, ale też jest mu potrzebny przegląd, natomiast tuner milczy. Próbuję go naprawić od roku, kolejny fachowiec stwierdził, że koszta naprawy są nieopłacalne. Ktoś wcześniej, zanim go przytuliłem, mocno w nim grzebał. Stan zewnętrzny bardzo przyzwoity, polakierowałem pokrywę górną. W związku z tym może ktoś z kolegów chciałby go przytulić i podjąć próbę naprawy dla siebie. Wystawiam tutaj na forum, zanim postanowię co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 1 miesiąc temu...

Dostałem info od gościa, który naprawia mi grundiga, są uszkodzone dwa scalaki TCA530 i TCA420A potrzebne do uruchomienia tunera i zastanawiam się czy warto kupować dostępne na rynku chińskie odpowiedniki, ponoć ich jakość jest podła, no i ceny są trochę wysokie. Sam wzmacniacz działa już bez zarzutu. Miał ktoś do czynienia z chińskimi scalakami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.