Skocz do zawartości

Sony TC-K561S na Technics RS-BX646


MYCAUNLOCKER2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w Nowym Roku i przy okazji Wszystkim Zdrowia i Pomyślności w obecnym 2022 .

Mam pytanie czy warto zmienić mojego Sony tc-k561s na Technics Rs-BX 646 ?

Pozostał sentyment do marki Technics od starych czasów i co jakiś czas przychodzi taka myśl o zmianie. 

Nie mam parcia że muszę lecz warto spytać . Zawsze może ktoś z większym doświadczeniem doradzi, coś podpowie ?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 miesiące temu...

Witam. Oba magnetofony są zacne .. Wszystko zależy od upodobania i czego się oczekuje od danego modelu czy zestawu... SonyTC-K561S- uzyskuje przy Dolby S 85db stosunek sygnału do szumu ,Technics-RX BX646 uzyskuje przy Dolby C 74 db stosunek sygnału do szumu ..Jedni zestawiają odnośnie firmy zestawy inni szukają by dany segment grał jak najlepszym "dźwiękiem " wszystko zależy z czym będzie grało odnośnie wzmacniacza   ,amplitunera kolumn   ważna kwestia -akustyka pomieszczenia. Ważna jest mechanika ,dostępne części i jesteśmy wzrokowcami tz.... j/w jednym przeszkadza drugim nie jeżeli mamy zestaw z różnych firm .. Ważne by Tobie się podobało .Każdy z nich gra nieco inaczej. Pozdrawiam

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.