Skocz do zawartości

A może streaming ma przyszłość?


PioSpec

Rekomendowane odpowiedzi

Natychmiastowy dostęp do każdego utworu?

Dzisiaj postanowiłem sobie posłuchać mojego streamera, który stoi i kurzy się od roku. 
Dotykowy ekran, natychmiastowy dostęp do 6 tysięcy albumów na dysku, i co w zamian?

 

AC5D0925-4BD3-4BDD-81DE-68BF7796996B.jpeg.ff4a2a0bc6880eb0b8c7fe806cd5ded8.jpeg
 

Można spiąć wszystkich dostawców muzy, ale co z tego?

Słucham, słucham i nie brzmi jak z taśmy :)

  • O.K. (0 pts) 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, PioSpec napisał:

Słucham, słucham i nie brzmi jak z taśmy

?

Myślę, że do odtwarzania muzyki w tle, np. w zastępstwie klasycznego radia, w którym przeważnie puszczają reklamy, jest to dobra opcja. Sam póki co używam do tego smartfona, przy śmiesznej opłacie miesięcznej za dostęp ( w moim przypadku Spotify) mam dostęp do muzyki o której nie miałem pojęcia, albo coś słyszałem ale nie było okazji/możliwości posłuchać więcej. Gdybym chciał kupić na fizycznym nośniku (winyl/CC/CD) to co przesluchalem przez ostatni rok to musiałbym zatrudnić się na kilku dodatkowych etatach i jeszcze znaleźć czas na szukanie i słuchanie.?

 

Ale prawdziwe słuchanie to już musi się odbyć z czegoś co mogę dotknąć, a jak jeszcze widać że się kręci to miód malina.

 

Tak to wygląda wg mnie, ale ja starej daty jestem, pewnie dla młodego pokolenia striming to podstawowe, może jedyne, źródło muzyki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Moderator
5 minut temu, BRob napisał:

ale ja starej daty jestem

Skoro popisujesz się Duke'em to prawie jak ja, podpisałbym się The Lamb ... . Genetycznie nienawidzący cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.