Skocz do zawartości

Wywiad w magazynie Audio Video


PioSpec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze kupuje i czyta drukowane magazyny Audio?

W ostatnim AV jest wywiad z Panem Tomkiem o jego kolekcji decków.

 

Pan Tomek zrezygnował ze szpulaków i pozostał przy kolekcji decków, głównie Nakamichi sugerując że jest to wystarczająca jakość.

Słuchając Studera A807 jakoś nie mogę się z tym zgodzić.

 

Czytał ktoś?

9B3C0B53-E90F-46E4-BF8F-828EB2D3FF12.jpeg.9d5cee7f285ce855f36925c47be52af4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

?????????

 

Ja chyba kojarzę gościa :D Na 100% :D I nic o nim nie napiszę bo to skończyłoby się dla mnie w sądzie.

 

 

A co do artykułu.  Zapoznałem się z treścią na zdjęciu i ..... ja powiem tak: audiofilizm i kaseta magnetofonowa to dwie sprzeczności. Nie słyszałem o poważnie traktującym siebie audiofilu, który stawiałby na decki :D Sam wiesz, że dobrej klasy magnetofon szpulowy "zjada na śniadanie" wysokiej klasy kaseciaki. Jeśli ktoś jest audiofilem to źródłem dźwięku może być gramofon analogowy, odtwarzacz CD/SACD, wysokiej klasy odtwarzacz plików plus jakiś wybitny przetwornik, ewentualnie wysokiej klasy szpulak. Ten artykuł jest jakiś ... dziwny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak, każdy ma to co lubi ale zdziwiła mnie taka teza.

Może Pan Tomek znalazł to czego szukał, ale z drugiej strony pisze o tym że poluje na następne decki więc szuka dalej.

 

Ja wychodzę z założenia, że jak już się weszło w świat analogu i bogatej mechaniki która za tym stała to warto mieć przynajmniej jednego przedstawiciela z każdej wersji kasety/kontenera do odtwarzania tak nagranego dzięku.

 

Jest inny plus tego artykułu, ogromny plus, po kilku latach kupiłem miesięcznik O tematyce Audio!!!

Myślę, że powinna być dedykowana sekcja poświęcona legacy audio! To by był hit!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.