Skocz do zawartości

Nietypowe wielkości magnetofonów


WojtekP27

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z taką nietypową sprawą. Chodzi mi o o jak największą szerokość magnetofonu do zestawu. Jak wiemy były wieże tzw. " duże ", " średnie " i " mini ".
No i osobny segment gabarytowy czyli Radmory i tym podobne konstrukcje. Z jakim największym magnetofonem od zestawu się spotkaliście? Chodzi mi o szerokość płyty czołowej. Jestem w posiadaniu Amplitunera Philips 794 i tu poszli na maxa ponieważ jego szerokość to 570mm. Nijak nic nie można znaleźć co by podeszło na wymiar do takiego kolosa. Drugi co do wielkości klocek u mnie z którym może kiedyś, jak wszystko będzie razem zestawione to Unitra Merkury, czyli całe 560 mm szerokości Czy ktoś z Was już miał podobny problem i jak sobie to przekombinował ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
2 godziny temu, WojtekP27 napisał:

Philips 794 i tu poszli na maxa ponieważ jego szerokość to 570mm. Nijak nic nie można znaleźć co by podeszło na wymiar do takiego kolosa.

Wiesz, zastanowiłbym się nad magnetofonem szpulowym. Zwłaszcza nad takim z możliwością założenia dużych (10,5") szpul. O ile sama skrzynka może nie osiągnąć wspomnianych 57cm to już ze szpulami może taką szerokość zająć. Inna sprawa, że szpulaka można postawić obok i będzie to wyglądać równie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.