Skocz do zawartości

Technics - odtwarzacze CD


Margaj47

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyc temat odtwarzaczy CD, tutaj akurat przy tym MODELU DUKA. Osobiscie mam CD-ka SL-PS7 Z funkcja RE-MASTER opisie w katalogu ten model jest bardzo chwalony przez ludzi z ta funkcja, ale ma tylko jeden PRZETWORNIK cyfrowo-analogowy MASH. Model SL-PS840 ma przetwornik 8- osmio bitowy, a model SL-P555 ma przetwornik 16 - sto bitowy. Waszym zdaniem który CDek bedzie miał lepsze brzmienie z tych trzech modeli. Zostawic ten co mam czy pokusic sie na osemke albo 16-stke. Nie wiem tak dokładnie co to jest to RE-MASTER, czy rzeczywiscie to jest taka zajebista funkcja jak ja polecaja i zachwalają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    1

  • JWK

    1

  • Margaj47

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Pic na wodę, fotomontaż. Chwyt marketingowy jakich wówczas było wiele. PS7 to plastikowa wydmuszka, PS840 o wiele lepszy - bo mechanizm/laser to niezawodny SOAD70A. SL-P555 to zupełnie inna para kaloszy - stara szkoła. A który ma "lepsze" brzmienie? Chyba nikt nie będzie Ci w stanie obiektywnie odpowiedzieć na to pytanie.

Ja Ci tylko doradzę - omijaj PS7 i AZ7, to nie są dobre segmenty - tzn. są... jak nie ma się nic lepszego do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.