Skocz do zawartości

Yamaha KX-V4A


Jahsyldmdcd71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam na oku ww. jak w temacie amplituner...wiem, że należy do grupy kino domowe, ale po przeczytaniu mnóstwa informacji myślę, że dałby radę przy odsłuchu muzyki. Jestem amatorem audiofilem i miłośnikiem różnego kina...mam tylko problem z doborem kolumn. Jest tego tyle, że głowa boli. Kolega ma TAG HARMONY TEV-507 dąb lub znalazlem...Indiana Line Tesi 661...będę wdzięczny za pomoc i rady...pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    1

  • Jahsyldmdcd71

    1

Top użytkownicy w tym temacie

  • Admin

Oj nie wiem czy którykolwiek z forumowiczów ma ten sprzęt i mógłby doradzić. Inna sprawa, że każdy ma jakieś inne preferencje i to co jednemu odpowiada dla drugiego może być nie do zaakceptowania. Z zespołami głośnikowymi wypożyczenie do domu jest dość problematyczne bo i gabaryty duże i nie każdy producent czy sprzedawca w takie coś się bawi. Jednak nawet u nas w kraju takie formy sprawdzenia sprzętu w realnych warunkach (domowych) są dostępne. Można poszukać najbliższego sklepu z takim sprzętem i sprawdzenie czy wypożycza (za kaucją) sprzęt do domu. Ewentualnie zawsze można poszukać w necie sklepu z taką opcją wypróbowania u siebie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.