Skocz do zawartości

Buon giorno a tutti i componenti di questo forum


Enzostelvio

Rekomendowane odpowiedzi

Buon giorno a tutti sono enzo da zurigo,

 

e saluto tutti i componenti del Forum e Admin e moderatori che permettono di approfondire la conoscneza su questi Intramontabili Stero Hifi

 

Vintage National Panasonic SG-1080L Music Center - Record e registratore a cassette

 Vintage National Panasonic SG-1010L Music Center - Record e registratore a cassette

Vintage National Panasonic SG-1020L Music Center - Record e registratore a cassette

 

ma come vedete la mia conoscenza e cominciata da poco ma adesso sta andando oltre.

E il mio hobby della Numismatica sta cedendo un po di spazio a questo mio nuovo hobby e vediamo dove arrivo.

 

Ne approfitterò di questo forum quando sarò in difficoltà così eviterò di comprarne ogni volta che non riesco a risolvere i problemi su uno stareo a decidere di portarlo in cantina e prenderne un'altro!

 

Sarò un po pazzo be forse si e comunque questo hobby e dedicato alla vecchia musica ascoltata con i dischi vinili da 33/45 giri dalla musica con le cassette a casa e con la macchina madonna ragazzi

e poi ti accorgi che e passata una vita da quando si ascoltava questa musica e la nostra vita che e diventata:VINTAGE! 

 

Si può dire ma io l'h detto!

 

E allora buon fine settimana 

 

 

enzostelvio

 

 

 

Good morning everyone, I'm Enzo from Zurich,

 

and I greet all the members of the Forum and Admin and moderators who allow us to deepen the knowledge of these Timeless Stero Hifi

 

Vintage National Panasonic SG-1080L Music Center - Record and Cassette Deck

  Vintage National Panasonic SG-1010L Music Center - Record and Cassette Deck

Vintage National Panasonic SG-1020L Music Center - Record and Cassette Deck

 

but as you can see my knowledge started recently but now it's going further.

And my Numismatics hobby is giving some space to this new hobby of mine and let's see where I get.

 

I'll take advantage of this forum when I'm in trouble so I'll avoid buying every time I can't solve the problems on a stand or decide to take it to the cellar and get another one!

 

I'll be a little crazy well maybe yes and in any case this hobby is dedicated to old music listened to with 33/45 rpm vinyl records from music with cassettes at home and with the car madonna guys

and then you realize that a lifetime has passed since we listened to this music and our life has become: VINTAGE!

 

You can say but I said it!

 And then have a nice weekend

enzostelvio

 

 

 

Dzień dobry wszystkim, jestem Enzo z Zurychu,

 

i pozdrawiam wszystkich członków Forum oraz Admina i Moderatorów, którzy pozwalają nam pogłębiać wiedzę o tych Ponadczasowych Stero Hifi

 

Vintage National Panasonic SG-1080L Music Center — gramofon i magnetofon kasetowy

  Vintage National Panasonic SG-1010L Music Center — gramofon i magnetofon kasetowy

Vintage National Panasonic SG-1020L Music Center — gramofon i magnetofon kasetowy

 

ale jak widać moja wiedza zaczęła się niedawno ale teraz idzie dalej.

A moje hobby numizmatyczne daje trochę miejsca mojemu nowemu hobby i zobaczmy, do czego dojdę.

 

Będę korzystał z tego forum, gdy będę miał kłopoty, więc uniknę kupowania za każdym razem, gdy nie będę mógł rozwiązać problemów na stojaku lub zdecyduję się zabrać go do piwnicy i kupić inny!

 

trochę zwariuję no może tak i tak w każdym razie to hobby jest poświęcone muzyce dawnej słuchanej z płyt winylowych 33/45 rpm z muzyki z kaset w domu i z samochodu madonna chłopaki

a potem zdajesz sobie sprawę, że minęło całe życie, odkąd słuchaliśmy tej muzyki, a nasze życie stało się: VINTAGE!

 

Możesz powiedzieć, ale ja to powiedziałem!

 A potem miłego weekendu

enzostelvio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Enzostelvio

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.