Skocz do zawartości

EDIFIER S3000 PRO do muzyki do salonu około 30m2 to dobry wybór ?


KOZBI

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy na tym, forum , więc chciałbym przede wszystkim na początek wszystkich powitać 🙂

 

Mam taki "dylemat" 

aktualnie posiadam "kino domowe" 

WZMACNIACZ:  ONKYO TX-SR608  

ODTWARZACZ BLU-RAY:   BD-SP308

GŁOŚNIKI 5.1 :  TEUFEL CONCEPT R2

do oglądanie filmów to mi wystarcza w zupełności tak do słuchania muzyki potrzebował bym coś lepszego (czyli 2 głośniki stereo).

 

i tu padł wybór na EDIFIER S3000 PRO (cena około 2500zł) (podkreślam że więcej bym nie chciał wydawać) , myślę też poważnie nad tańszą wersją S2000MKIII (cena około 1400zł)

 

dlaczego EDIFIER?   bo mają bezprzewodowe połącznie BLUETOUCH, na czym mi bardzo zależy i mam sprawdzone dwa inne komplety tej firmy  , jedne do komputera 2.1 i drugie które mam w  kuchni  2.0 EDIFIER R1700BT , z których jestem bardzo zadowolony.

czy te głośniki EDIFIER S3000 PRO mogę puścić dodatkowo przez ten wzmacniacz ONKYO , żeby poprawić jakość dźwięku?

 

ma ktoś z Was te głośniki , ktoś coś doradzi/odradzi?

 

Dziękuję z góry  za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
W dniu 28.12.2023 o 21:12, KOZBI napisał(a):

czy te głośniki EDIFIER S3000 PRO mogę puścić dodatkowo przez ten wzmacniacz ONKYO , żeby poprawić jakość dźwięku?

 

Witaj

Wspomniane przez Ciebie zespoły głośnikowe mają jedynie wejścia przewodowe plus interfejs BT. Sygnał z ampli wyślesz do zespołów kablem RCA bo nie widzę obsługi BT w ampli. Jeżeli poprzez BT wyślesz do zespołów sygnał z innego źródła niż Onkyo to raczej nie ma możliwości skierowania go do Onkyo celem obróbki tego sygnału. Mogę się oczywiście mylić bo nie mam tego sprzętu w domu, ale na moje oko tak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.