Skocz do zawartości

Do you use streaming services like Tidal, Spotify etc.? (2024 edition) / Czy używasz serwisów streamingowych typu Tidal, Spotify etc.? (edycja 2024)

Temat zostanie automatycznie zablokowany o 22:59


sherlock

Do you use streaming services like Tidal, Spotify etc.? / Czy używasz serwisów streamingowych typu Tidal, Spotify etc.?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 31.12.2024 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin

W temacie https://forum.stereo-hifi.com/topic/1664-medium-muzyczne-przyszłości-czyli-rozważania-nt-nośników-muzycznych 

trwa "walka" pomiędzy fanami plików i innych mediów a wyznawcami serwisów. Przed nami kolejna edycja forumowej ankiety. Ciekaw jestem jak w roku 2024 wygląda procentowo popularność tych serwisów wśród naszych użytkowników. Prosimy o głosy, które możecie oddawać do końca bieżącego roku! Liczymy też na wypowiedzi dlaczego ten a nie inny serwis zdobył Wasze serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyłącznie - spotify, jutube. CD już mi tylko zalegają, szkoda miejsca na to. Syn dostał jakiejś zajawki winylowej, ale pewnie mu przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od mojego operatora sieci telefonicznej ,otrzymałem w prezencie urodzinowym roczną subskrybcje  Tidala , który jest zainstalowany na moim laptopie. Używam tego streamingu w celu uzupełnienia swojej biblioteki muzycznej w to , co lubię a czego jeszcze nie mam. Wyszukuję sobie albo konkretnego wykonawcę ,albo całą płytę lub jeden utwór i nagrywam na kasety 

w jakości ,naprawdę lepszej niż dobrej. Jakość jest porównywalna z nagraniami zgranymi z CD , a dodatkowo mam możliwość stworzenia dowolnej playlisty i następnie nagrania jej na kasetę.

Np. przesłuchuję sobie kolejne płyty jakiegoś wykonawcy i tworzę playlistę tylko z utworów które mi się podobają.  Możliwości twórcze są nieograniczone , można nagrać sobie różnego rodzaju składanki np. hity lat 70'.  Jest to fajne, szybkie i praktyczne, dlatego myślę ,że streaming jest przydatny i może współistnieć z tradycyjnymi sposobami słuchania muzyki. 

  • O.K. (0 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.