Skocz do zawartości

Czy ktoś zetknął się z Italopeter2?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, na alle jest użytkownik Italopeter2 który niby oferuje nowe decki z likwidowanych dawno temu sklepów, które to przeleżały nietknięte na magazynach. Gość podaje się za pracownika Amerykańskiej korporacji, podaje nazwę jakiegoś studia w Munchen w którym niby sprawdzają sprzęt "Italopeter Electronics LLC Studio München" tylko że google znajduje jedynie jakieś konta na serwisach aukcyjnych. 

   Niby sprawa wydaje się oczywista ale... gość ma pozytywne komentarze, co wydaje się dziwne tym bardziej że po wygraniu licytacji odbywa się jakaś nie jasna dla mnie procedura, jeśli zapłacisz normalnie przez PayU, gość zwraca ci kasę, tak jakby anulował sprzedaż i prosi o przelew na konto... wiem jak to wszystko brzmi, ale jest on na alle od 12 lat i ma komentarze z minionych 12 m-cy. Nie wierzę że nikt się z nim nie zetknął, wszak niecodziennie ktoś wystawia nowy vintage sprzęt, a on robi to cały czas. Nie ukrywam że opcja kupienia nowego decka jest kusząca. Wiem że był zgłaszany do alle ze względu na sposób prowadzenia swojej działalności, alle nie znalazło chyba nieprawidłowości skoro gość cały czas działa. Potrzebuję jakiegoś potwierdzenia że można mu zaufać... czy ktoś się z nim zetknął? Kupił coś? Cokolwiek?

Edytowane przez Koval
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    7

  • Koval

    6

  • Admin
Godzinę temu, Koval napisał(a):

niby oferuje nowe decki z likwidowanych dawno temu sklepów, które to przeleżały nietknięte na magazynach.

Tiaaaaaaaa ............... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  Chyba w to nie wierzysz ? :D 

 

Godzinę temu, Koval napisał(a):

Gość podaje się za pracownika Amerykańskiej korporacji,

Ja jestem funkcjonariuszem marsjańskiej policji i kapłanem kościoła z Saturna :) 

 

Godzinę temu, Koval napisał(a):

podaje nazwę jakiegoś studia w Munchen w którym niby sprawdzają sprzęt "Italopeter Electronics LLC Studio München" tylko że google znajduje jedynie jakieś konta na serwisach aukcyjnych.

Pozostawię to bez komentarza .....

 

 

Co do reszty wpisu odniosę się tak ogólnie:

Niejednokrotnie zgłaszałem rózne sprawy do alle .... i co ? I w mojej opinii nie robili nic. Bywały przykłady gdzie udowadniałem, że ten sam sprzedający licytuje w swoich własnych aukcjach z różnych kont. Bywało tak, że z jednego konta ktoś kupil u siebie sprzęt na aukcji a po godzinie pojawiał się pozytywny komentarz. Opadały mi ręce. Pozytywne komentarze na niektórych kontach są nic nie warte. Moja rada jest taka: daj sobie spokój i kupuj sprzęty albo od Kolegów z forum albo u sprzedawców, którzy wywołują mniej kontrowersji i zapytań. Jak chcesz mieć zszargane nerwy, lżejszy portfel to Twoja sprawa - żyjemy w końcu w wolnym kraju.

 

BTW Polecam lekturę takiego wątku:

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

 po prostu wydało mi się to bardzo dziwne że jeśli gość robi wały to przez tyle czasu nie ma o nim wzmianki nigdzie na necie, alle nie reaguje itp itd. Szczerze mówiąc to przemknęło mi przez głowę że koleś może ma coś z głową i sobie wszywa pracownika tego korpo. Próbowałem wyszukać jego foty w necie i też nie ma, są tylko na jego aukcjach.

  Nie wiem jak to dzisiaj wygląda ale jak ja zakładałem konto to musiałem potwierdzić tożsamość i nie mogłem sobie założyć pięćdziesięciu kont by wystawiać komentarze, a jeśli ktoś non stop dostawał pozytywy od tego samego użytkownika to alle zwracało na to uwagę, ale to było z 15 lat temu.

  Ech... po prostu już mi łeb pęka od szukania, to mój pierwszy deck, za dzieciaka miałem piękną kolekcję kaset i wystarczył mi zwykły złomek, teraz zatęskniłem za kasetami i chcę tylko upolować coś dobrego, jak już coś prawie mam to gość przysyła zdjęcie głowicy i czar pryska... no nic, szukam dalej. 

Odnośnik do komentarza

Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.