Skocz do zawartości

Kenwood KX-44


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

KX44front.jpg.e2c34600fbf05d8d2cb52d05ee5b4279.jpg

Kenwood KX 44

Ja to normalnie mam farta do mało znanych konstrukcji. Szukam czegoś na temat tego decka ale niestety tylko kilka zdjęć w sieci znalazłem. Może dlatego mój egzemplarz kupiłem za równowartość 0,5l procentowego wspomagacza. Bidulek nie miał prawa działać. Po pierwsze (widać na fotce) coś na niego poleciało bo zgięta jest ramka i nie otwiera się kieszeń. Po drugie paski wymiękły. I to dosłownie. Zawsze byłem pewien że guma parcieje. Tutaj zrobiła się maź. I ona też zablokowała silnik. Ten już wyczyszczony ale jak nie odpali to już jedzie drugi. Na szczęście nie są drogie. Zobaczymy czy to wystarczy.Największym problemem jest brak darmowej serwisówki 

>:(

5ab91bf75159f_Pyta_kx44.jpg.dcb600b090a4c3ac747c2a9c4626a3bd.jpg5ab91bf75512a_Napdkx44.jpg.a8faecbef5a9f36dffefaddbf2bf1ec5.jpg5ab91bf757d59_Gowice_KX44.jpg.1f88c4c66340b6bf8cde694c6b92a31f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MarcinL

    3

  • sherlock

    2

  • audiotone

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do tego magnetofonu był cały komplet czyli wzmacniacz KA-45 , tuner KT-45 i cd DP-750 całość z 1986 roku taki komplecik oferowany był bodajże jako najprostszy system wieżowy od Kenwood-a  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Konstrukcja nie jest tyle mało znana, bo ostatnio na alledno przewinęło się sporo aukcji tego decka, co jakoś nie zachowały się serwisówki w rękach zwykłych użytkowników a tym samym nie trafiły do bezpłatnych zasobów. Mi ostatnio trafił eis model decka firmy NEC; nie dość, że trafia się na aukcjach bardzo rzadko, to nie jest aż taki prosty w budowie, trochę upakowany i oczywiście zero schematu i serwisówki. Tu może będzie prościej w razie problemów: płyta główna nie jest spora i można do zdjęć łatwo ją wyjąc, pionowe płytki również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.