Skocz do zawartości

Marantz NA6005


audiotone

Rekomendowane odpowiedzi

NA6005.jpg.c4fd126f89bd0e69d80903fb84db82bb.jpg

Marantz NA6005

 

Trochę danych technicznych :

na6005_dane_techniczne.jpg.6010da2c87c9c4a564fdd1599224697d.jpg

Ten wynalazek że tak nazwę odtwarzacz sieciowy doszedł do mnie w tamtym roku. Wcześniej odtwarzałem muzykę z gęstych formatów (FLAC,DSD) z komputera w salonie. Ale to była mordęga bo i trzeba było

odpalić TV i czas ładowania się kompa, a że maszyna jest wolna to czasami trwało to wieki i TV zajęty. Teraz jest zgoła inaczej, Marantz dział szybko i bez zarzutu, ja jestem z tego wynalazku bardzo zadowolony. Muzyka jest na NAS-ie a siec mam do domu położoną kablową 1Gbit. Więc niema problemu z przesyłem w czasie rzeczywistym nawet wymagających plików DSD. Dodatkowym atutem tutaj

było to że posiada tuner internetowy i moja ładniejsza połowa była zadowolona z tego że ma Polskie radio.

Tak wygląda w środku :

5ab91bfc8b605_NA6005_rodek.jpg.2ad47ccaf711eda5181a7d7151ee7a86.jpg

A to mój:

 

IMG_9061.jpg.11f7197e5e0930cd9be218213cc33c25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

to była mordęga bo i trzeba było odpalić TV i czas ładowania się kompa, a że maszyna jest wolna to czasami trwało to wieki i TV zajęty.

Na kiego grzyba TV do słuchania muzy z kompa? Ja swojego kompa w zasadzie nie wyłączam (pobór mocy 20W), a jak muszę to hibernuję i 'powstanie' z hibernacji trwa moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo "windozę" musiałem odpalić i włączyć foobar-a a po omacku to nie da rady ;) . A to był normalny komp jakiś Dell optiplex leżący. Teraz jadę z niego stare divix-y które nie chodzą mi na "blureju" po sieci ;) z NAS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.