Skocz do zawartości

Rozdzielacz audio


Andre Ze

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, temat był poruszany ale od strony jak zrobić, a ja chcę kupić ;-) Poszukuję rozdzielacza audio ale nie tylko na PLAY, REC też. Chodzi o to by w jedno gniazdo np. TAPE1 podłączyć za pomocą tego rozdzielacza np 3 decki i mogły one odtwarzać i nagrywać. Ktoś wie gdzie coś takiego można dostać w przystępnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    7

  • audiotone

    3

  • Andre Ze

    3

  • Gebels

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Admin

Selektor umożliwiający realizację trzech pętli magnetofonowych na jednej parze RCA można chyba tylko wykonać samemu. Może niekoniecznie trzeba będzie robić płytki, lutować etc. Trzeba zastosować dwa przełączniki wejść, tyle że w torze sygnału nie mogą znajdować się elementy zwierne/przełączające elektroniczne. Tylko przekaźniki, przełączniki, tak gdzie styki są mechaniczne. Wtedy do wejścia PLAY podpinamy jeden selektor w tradycyjny sposób: do jego wejść podpinamy wyjścia OUT magnetofonów a jego wyjście do wejścia PLAY np. wzmacniacza. Drugi selektor wyjście OUT podpinamy do wyjścia REC wzmacniacza a wejścia selektora do wejść REC magnetofonów. W takim układzie będzie można wybierać niezależnie deck do odtwarzania i deck , na którym będziemy nagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.