Skocz do zawartości

Magnetofon do "audiofilskiego płukania" i nie tylko.


patelnia5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Postanowiłem że czas na zakup "poważniejszego " magnetofonu. Budżet około 1000 zł. Słucham głównie akustyki , jazzu i ogólnie lżejszych klimatów. 

Mam zamiar sporo nagrywać (nie mam wiele oryginałów,a decki które do tej pory miałem nie radziły sobie oryginałami zbyt dobrze) więc deck musi w tym aspekcie być przynajmniej dobry.

Przyznam że interesują mnie modele z przełomu lat 80-90 ,po prostu stylistycznie mi pasuje.

Zakupu będę chciał dokonać w lipcu (urlop w PL) więc trochę czasu jest. Może ktoś ma coś ciekawego co zalega nie używane ,a może jest coś ciekawego w portalach aukcyjnych?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • patelnia5

    10

  • sherlock

    5

  • artekk

    3

  • audiotone

    2

Top użytkownicy w tym temacie

  • Admin

Pierwsze decki jakie mi na myśl przychodzą to Pioneer'y: 959,979. Nie napisałeś Piotrze jak u Ciebie wygląda sprawa ewentualnego serwisu, tzn. czy potrafiłbyś kiedyś w razie potrzeby zrobić coś przy deckach. Z takich decków przestrzennie grających to może być Onkyo TA-6711 lub T2900/2090. Ten drugi trochę przekroczy zakładany budżet, ale niewiele. 6711 jest deckiem tańszym w nowszym. Pojawiła się ona w końcowym okresie produkcji magnetofonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie powinienem napisać o ewentualnym serwisie. Więc nie nie bardzo miałbym możliwość serwisu,a przynajmniej rzetelnego. Sam jakieś drobnostki potrafię ogarnąć ,ale nic poważnego. Szukam czegoś w 100% sprawnego ,a idealnie po przeglądzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.