Skocz do zawartości

Ondex LMC-435


Axlretro

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu udało mi się zakupić jeden magnetofon firmy NOKIA, który pokazywałem już na filmiku. Później udało mi się znaleźć jeden inny magnetofon marki Ondex LMC435 na kasety audio, też z serii tych reporterskich – czyli płaski magnetofon, z głośnikiem u góry i kieszenią otwierającą się też do góry.

 

 

Paczka leżała nierozpakowana i dziś sobie o niej przypomniałem. Dlaczego dziś? Bo dziś mam urodziny i dostałem kartkę z życzeniami od mamy. Na kartce pokazana jest kaseta magnetofonowa z rozwiniętą taśmą. Od razu skojarzyło mi się to z moją kolekcją kaset i magnetofonem, którego jeszcze nie odpakowałem z paczki! I oto dobra pora by go przetestować. Jeśli chodzi o odtwarzanie kaset to sprawuje się OK. Z dwoma jednak problemami. Magnetofon nie chce przewijać do przodu, a czasami niektórych kaset także do tyłu. Chyba pora wymienić pasek. Raz też – już jednak poza nagrywaniem kamerą – magnetofon wciągnął mi taśmę! Wrrrr! Na szczęście wielkich zniszczeń nie było i taśmę udało mi się delikatnie wysunąć i nie widać na niej specjalnie zagięć. Ufff… Na filmiku przetestowałem działanie magnetofonu kasetami z muzyką punkową i rockową, bo przy poprzednim filmiku o magnetofonie NOKIA jeden z widzów komentarzach właśnie prosił o te kasetki, aby więcej z nich pokazać. I oto test. :) Tak więc kolejny fajny sprzęcik do kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Axlretro

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.