JaKub Postat Septembrie 19, 2018 Postat Septembrie 19, 2018 Panasonic NV-850 Piękny, 4-głowicowy Hi-Fi stereo z połowy lat 80-tych. Masywny, dobrze zbudowany. I te 3 wyświetlacze, oraz "chamsko" świecący się napis "Hi-Fi", nawet, kiedy magnetowid odtwarza taśmę mono, lub nie odtwarza w ogóle Niestety odkąd go mam, praktycznie nie nagrywał wizji, a jakiś czas temu chciałem coś na nim odpalić i wyświetlił mi film na zielono, kompletnie zgubił czerwony kolor 3
audiotone Postat Septembrie 19, 2018 Postat Septembrie 19, 2018 W tamtych czasach magnetowidy Hi-Fi to były tylko w katalogach "OTTO" .... i to nie zawsze. 1
JaKub Postat Septembrie 19, 2018 Autor Postat Septembrie 19, 2018 W Polsce magnetowidy Hi-Fi zaczęły pojawiać się dopiero w latach 90-tych. W czasach, kiedy produkowali tego Panasonic'a, kilka osób w mieście miało jakikolwiek, podstawowy model, z kasetą ładowaną od góry i tacy czasami organizowali seanse filmowe za opłatą
Postări Recomandate
Postat de ke_raj,
instrukcja serwisowa
Recomandat de sherlock
0 reacții
Mergi la acest postare
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum