Skocz do zawartości

Hitachi VT-S85


JaKub

Rekomendowane odpowiedzi

 

HITACHI VT-S85

 

13147817_1023566504386567_4886904600589183192_o.jpg.2b386c8ecd23a00c32bbbe056ca5b5ce.jpg

 

 

Topowy model HITACHI z 1988 roku i tym samym perełka wśród moich magnetowidów. 7-głowicowy, jeden z pierwszych S-VHS. Jakością obrazu i dźwięku przewyższa wiele magnetowidów z lat 90-tych. No i jak zwykle ten piękny design, który uwielbiam w magnetowidach HITACHI. Niby prosty, ale jednak coś w sobie ma ?

 

1643816278_HITACHIVT-S85-Kopia.JPG.2379d6a7d50741169c2790da4c27b916.JPG

 

  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • JaKub

    2

  • audiotone

    1

  • ke_raj

    1

Porządna maszynka :D.

Miałem kiedyś starego ORION-a Hi-Fi był podobny do tego Hitachi tamten także był z lat 80-tych. Tylko nie S-VHS. Musze poszukać jaki to był model...

Już mam to był Orion VH-2308HL :

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

takiego miałem i to także bez klapki poniżej. Tylko że na klapce od okna kasety nie było tylu napisów... ale reszta to samo. Może jakiś podobny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też fajny, choć dużo mniej zgrabny :D Firma ORION też robiła dobre magnetowidy. Rodzice kupili swój pierwszy, ORION N700E-V niedługo po ślubie, czyli 1991/1992 rok. Ten magnetowid jest w rodzinie o rok dłużej, niż ja. Najpierw męczyli go moi rodzice, ja przez całe dzieciństwo godzinami oglądałem/nagrywałem na nim bajki i filmy, później doszło do tego moje młodsze rodzeństwo, więc katowany był ostro, ale nadal żyje, choć po wielu naprawach typu wymiany pasków, pewnie rolki dociskowej, jak miałem około 10 lat, pamiętam, że wujek wymieniał w nim capstan, a ja parę lat temu wymieniałem główny procesor, bo stary się "ugotował". Mimo to, maszyna nadal działa, a mechanizm nie wydaje się zajechany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.