Admin sherlock Postat Decembrie 9, 2018 Admin Postat Decembrie 9, 2018 Dnia 9.12.2018 o 12:21, artekk napisał: Dostałem go razem z pierwszym gramofonem, moim imiennikiem No właśnie: Artur gdzie jest Artur???
Radmar Postat Decembrie 9, 2018 Postat Decembrie 9, 2018 U mnie taki w wersji czerwonej (oznaczenie modelu: WG-902) leżakuje od lat w piwnicy razem z ZK-120.
siwy Postat Decembrie 10, 2018 Postat Decembrie 10, 2018 Dnia 29.08.2018 o 18:03, kefas napisał: Oto moi trzej muszkieterowie Piotrze, czy robiłeś jakieś testy wkładek pod względem brzmienia na tym samym gramofonie, jeśli tak, to czy mógłbyś coś na ten temat napisać
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum