Sari la conținut

Pioneer A-70DA - wady i zalety


Postări Recomandate

Postat

Ja też się z Tobą zgadzam, ale mój wzmacniacz jest mułowaty. Pioneer A-70DA jest krytykowany za brzmienie.

Postat
3 minuty temu, Dziekon napisał:

Pioneer A-70DA

Czy ja dobrze widzę 74W pobór mocy z sieci???

Wychodzi ok. 30W/4R na kanał. Trochę mało, ale przy kolumnach 96dB i więcej to może się sprawdzić.

U mnie 20W/8R idzie do wysokich i to powyżej 8kHz przy 106dB.

Postat
7 godzin temu, ArturP napisał:

Czy ja dobrze widzę 74W pobór mocy z sieci???

Wychodzi ok. 30W/4R na kanał. Trochę mało, ale przy kolumnach 96dB i więcej to może się sprawdzić.

U mnie 20W/8R idzie do wysokich i to powyżej 8kHz przy 106dB.

Taki o nim piszą: "Po konstrukcji impulsowej można by się spodziewać wysokiej mocy, jednak A-70DA rekordów nie bije, osiągając 67 W przy 8 Ω i 100 W przy 4 Ω; wartości takie zostają utrzymane w trybie dwukanałowym."

A swoją drogą jak rozumieć taki wykres?: Oznacza to, że przy moich 4- Ohmowych głośnikach gra gorzej niż grąłby przy 8- Ohmowych? Gasi wysokie częstotliwości?

39598-pioneer_a70da_lab1.jpg

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.