Skocz do zawartości

Sony SLV-715


flyingcircus

Rekomendowane odpowiedzi

Sony SLV-715

slv-715.jpg.1e07b490a947dc701bc40023287a33bd.jpg

Specyfikacja:

slv-715spec.jpg.d665e387fcd5feddde0e505c3627c47c.jpg

 


7-głowicowy magnetowid firmy SONY: 4 wizyjne, 2 audio, 1 kasująca audio/video insert, rozbudowane funkcje odtwarzania po-klatkowego i edycji, pokrętło Jog Shuttle na odchylanym przednim panelu i na pilocie, ręczna regulacja poziomu zapisu audio ze wskaźnikiem wysterowania, ręczne wstawianie i kasowanie indeksów taśmy, prędkość zapisu/odczytu: SP/LP.
 Magnetowid posiada 2 euro złącza, wyjście A/V RCA z tyłu i wejście A/V RCA (cinch) z przodu, wejście mikrofonowe, wyjście słuchawkowe 3,5 mm z regulacją głośności, gniazda montażowe Control L 5-pol DIN i Control S in/out 3,5 mm do synchronizacji.

 

 

O magnetowidzie niewiele wiem. Przyznam się ze kupiłem go bo ładnie wygląda ?
W późniejszym czasie zobaczę jak sprawuje się wyłącznie do nagrywania dźwięku, gdyż w takim celu go zakupiłem. Ale tez wykorzystam do jego głównego zadania czyli odtwarzania filmów VHS.
Zdjęcia mojego egzemplarza (tymczasowo u rodziców) reszta z internetów.

PIC00744.jpg.51230dc2b016c4342901e3e2fc5eb9ec.jpg

 

https://imged.pl/magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-23182226.html

 

magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo.jpg  magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-2-2.jpg  magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-3-3.jpg  magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-4-4.jpg  magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-5-5.jpg  magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-magnetowidvideo-sony-slv-715-hq-hi-fi-stereo-6-6.jpg


A to gdy pierwszy raz go ujrzałem i zdecydowałem ze musze go posiadać (piękny zestaw tak w ogolę).

 

 

slv-715-s.jpg

 

 

A na koniec 1 film jaki zamierzam na nim obejrzeć, bo mam tylko 1 kasetę ?
 

DSC_1134.jpg

  • +1 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
24 minuty temu, flyingcircus napisał:

A na koniec 1 film jaki zamierzam na nim obejrzeć, bo mam tylko 1 kasetę ?

Kup takie trzy magnetowidy to ci małżowinka zrobi Twój własny Armageddon :D A tak w ogóle to ładny sprzęt. Z tego zestawu to mam CD kupionego w sklepie i o ile dobrze widzę to może być właśnie CDP-295. Od czasu do czasu przeglądam sobie oferty z magnetowidami Hi-Fi na alle i czasem mnie kusi i kusi. Do zakupu wszakże nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.