Jump to content

Marek Biliński Collection

sherlock
 Share

Recommended Posts

• Admin

Moi drodzy szykuje się dla nas niezła gratka. Pan Marek Biliński w ciągu dwóch lat wyda wszystkie swoje płyty na winylu. Jaki pierwszy zostanie wydany, ponownie na tym nośniku, "Ogród Króla Świtu". W dwóch wersjach: zwykłej i audiofilskiej. Na życzenie także z autografem kompozytora jeśli ktoś kupi w preorderze.

Za zgodą autora prezentuję grafikę tego wydawnictwa :)

bilinski.jpg

Będąc nastolatkiem słuchałem tej płyty z gramofonu szwagra. Nie był to jakiś super sprzęt bo była to jakaś przenośna Fonica, ale muzyka grała.  Na winylu mam "Wolne loty", stan MINT+++, chociaż jak pojawi się w kolekcji to i ten tytuł zakupię. 

Cyt. ze strony kompozytora: "

Premiera wspomnianego albumu, jest jednocześnie początkiem kolekcji wydawniczej, na którą złożą się wszystkie albumy Marka Bilińskiego wytłoczone na winylu, aż do koncertowego albumu “Life is Music”, który ukaże się jako podwójny album. 

Kolekcja zostanie zakończona wydaniem premierowego, długo oczekiwanego albumu artysty. 

Podsumowując, w ciągu najbliższych dwóch lat, ukaże się dziesięć albumów, które utworzą kolekcję wydawniczą Marka Bilińskiego."

Klikając w grafikę powyżej przejdziecie do strony z informacjami o tym preorderze.

Ja swoją kopię już zamówiłem a Wy?

• +1 1

Też zamówiłem, dziękuję za informację Andrzeju 

Pamiętam nagrania Marka Bilińskiego i wiem, że miałem płytę Ogród Króla Świtu, tylko za " chiny " nie pamiętam co się z nią stało, ale może uda się kupić oba wydania.

This topic has more replies, but you'll need to be signed in to view them.