Skocz do zawartości

Marek Biliński Collection


sherlock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin

Moi drodzy szykuje się dla nas niezła gratka. Pan Marek Biliński w ciągu dwóch lat wyda wszystkie swoje płyty na winylu. Jaki pierwszy zostanie wydany, ponownie na tym nośniku, "Ogród Króla Świtu". W dwóch wersjach: zwykłej i audiofilskiej. Na życzenie także z autografem kompozytora jeśli ktoś kupi w preorderze.

 

Za zgodą autora prezentuję grafikę tego wydawnictwa :)

 

bilinski.jpg

 

Będąc nastolatkiem słuchałem tej płyty z gramofonu szwagra. Nie był to jakiś super sprzęt bo była to jakaś przenośna Fonica, ale muzyka grała.  Na winylu mam "Wolne loty", stan MINT+++, chociaż jak pojawi się w kolekcji to i ten tytuł zakupię. 

 

Cyt. ze strony kompozytora: "

Premiera wspomnianego albumu, jest jednocześnie początkiem kolekcji wydawniczej, na którą złożą się wszystkie albumy Marka Bilińskiego wytłoczone na winylu, aż do koncertowego albumu “Life is Music”, który ukaże się jako podwójny album. 

Kolekcja zostanie zakończona wydaniem premierowego, długo oczekiwanego albumu artysty. 

Podsumowując, w ciągu najbliższych dwóch lat, ukaże się dziesięć albumów, które utworzą kolekcję wydawniczą Marka Bilińskiego."

 

Klikając w grafikę powyżej przejdziecie do strony z informacjami o tym preorderze.

Ja swoją kopię już zamówiłem a Wy?

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też zamówiłem, dziękuję za informację Andrzeju 

Pamiętam nagrania Marka Bilińskiego i wiem, że miałem płytę Ogród Króla Świtu, tylko za " chiny " nie pamiętam co się z nią stało, ale może uda się kupić oba wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.