czarek123 Postat August 25, 2019 Postat August 25, 2019 Tak jak w temacie. Jaki jest według Was najlepszy deck tej firmy?
Admin sherlock Postat August 25, 2019 Admin Postat August 25, 2019 A toś zadał trudne (dla mnie) pytanie ... . To może na podstawie swoich modeli: K-1000 KX-1200 K-1020 K-960 . . KX-500 Mam jeszcze jakąś kopiarkę ale to dla mnie tylko i wyłącznie "przewijarka".
artekk Postat August 25, 2019 Postat August 25, 2019 Ponoć K-2000. Niestety nie słuchałem go, więc dlatego ponoć. K-1020 i KX-1200 będą w na pewno w czołówce rankingu i z tymi miałem do czynienia.
Postări Recomandate
Please register to see more content.