sido Postat Septembrie 3, 2019 Postat Septembrie 3, 2019 Wpisuję się do klubu z dwoma akai gx75 i dwoma gx65. Nie pytajcie dlaczego po dwa. Jakby było możliwe mieć w innych dziedzinach życia. po dwie rzeczy na raz pewno chętnie bym skorzystał. Zawsze dobrze mieć rezerwę. 1
Admin sherlock Postat Septembrie 11, 2019 Admin Postat Septembrie 11, 2019 Również posiadam GX-75 (w wersji pierwszej) z przykręconymi "paździerzami" od modelu GX-95. Patrzeć na niego lubię, posłuchać też, ale jak patrzę do środka to jakoś entuzjazm mój opada. Z rożnych względów.
zbych301 Postat Septembrie 11, 2019 Postat Septembrie 11, 2019 Ja też dorzucę GX-75 GXC-750d i o rok młodszy od mej skromnej osoby GXC-710d
Postări Recomandate
Please register to see more content.