Sari la conținut

Moje AKAI na pokładzie


Postări Recomandate

Postat

Wpisuję się do klubu z dwoma akai gx75 i dwoma gx65. Nie pytajcie dlaczego po dwa.  Jakby było możliwe mieć w innych dziedzinach życia.  po dwie rzeczy na raz pewno chętnie bym skorzystał. Zawsze dobrze mieć rezerwę. 

  • O.K. (0 pts) 1
  • Admin
Postat

Również posiadam GX-75 (w wersji pierwszej) z przykręconymi "paździerzami" od modelu GX-95. Patrzeć na niego lubię, posłuchać też, ale jak patrzę do środka to jakoś entuzjazm mój opada. Z rożnych względów.

Postat

Ja też dorzucę GX-75 GXC-750d i o rok młodszy od mej skromnej osoby GXC-710d

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.