Sari la conținut

Mój ulubiony "naczek"


Postări Recomandate

  • Admin
Postat

Nie mam może najwyższych modeli Nakamichi, ale moim faworytem jest model 582. Zajmuje u mnie wysoką półkę z napisem : "naturalność i neutralność". Jakie są wasze ulubione Nak'i? A może jaki model chcielibyście posiadać?

Postat

Co mogę powiedzieć... chciałbym mieć Dragona i 505tke. Może kiedyś.....

Postat

Mój Naczek to DR 3 i żadnego odniesienia do innych modeli tej firmy 

Jeszcze nie mam, ale...  trzeba to zmienić 

 

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.