Admin sherlock Postat Septembrie 29, 2019 Admin Postat Septembrie 29, 2019 Nie mam może najwyższych modeli Nakamichi, ale moim faworytem jest model 582. Zajmuje u mnie wysoką półkę z napisem : "naturalność i neutralność". Jakie są wasze ulubione Nak'i? A może jaki model chcielibyście posiadać?
walkerfreeman Postat Septembrie 29, 2019 Postat Septembrie 29, 2019 Co mogę powiedzieć... chciałbym mieć Dragona i 505tke. Może kiedyś.....
Richard Postat Septembrie 29, 2019 Postat Septembrie 29, 2019 Mój Naczek to DR 3 i żadnego odniesienia do innych modeli tej firmy Jeszcze nie mam, ale... trzeba to zmienić
Postări Recomandate
Please register to see more content.