robertusmaximus Postat Noiembrie 20, 2019 Postat Noiembrie 20, 2019 Witam Kolegów Wieczory coraz dłuższe coś by się przydało porobić . Naszła mnie taka myśl, gdyby wziąć jakiś magnetofon Unitry i zacząć przy nim grzebać to co dało by się z niego wycisnąć? Dawno temu jeszcze w szkole średniej zmodyfikowałem MDS 454 dodałem Dolby C troszkę pozmienialiśmy z moim nauczycielem od elektroniki ustawienia i to było wyraźnie słyszalne . Teraz mam ochotę wziąć jakaś Unitre i tu 1 pytanie jaką? i zacząć ja modyfikować ciekawy jestem efektów. Jakieś sugestie i propozycje mile widziane, dragona z tego nie będzie ale może wyjdzie najlepsza Unitra w Polsce. Dziękuje z góry za wszelkie opinie i propozycje. 1
Admin sherlock Postat Noiembrie 20, 2019 Admin Postat Noiembrie 20, 2019 Pamiętam jak w swojej MDS4421 "ulepszyłem" płytkę zapis-odczyt. Tzn. wstawiłem tranzystory niskoszumne i wszystkie rezystory również zostały wymienione na niskoszumne. Porównałem z drugą szuflada mojego kolegi i mój egzemplarz szumiał słyszalnie mniej.
robertusmaximus Postat Noiembrie 20, 2019 Autor Postat Noiembrie 20, 2019 To jak wybieramy decka i zaczynamy zabawę?
Postări Recomandate
Please register to see more content.