Skocz do zawartości

Pioneer CT-W205 R warty uwagi?


Technics

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdego stać na decki po 500-1000 zł,czy taki Pioneer jest wart aby zatrzymać go w kolekcji?

Kupiłem hurtem trochę sprzętu audio bo zależało mi na kolumnach które między innymi były w tym komplecie Magnat Pro5 ,oraz CD Philips CD 650.

Było tam jeszcze sporo innych sprzętów na sztuki nie dało rady kupić .

Między innymi był ten Pioneer , ładnie wygląda z zewnątrz i wewnątrz ,w sumie wszystko było z wyglądu ładne bo wszystko z jednego mieszkania.

IMG_20200125_212103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • chorazy3

    2

  • Technics

    2

  • sherlock

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Faktyczne jak nowy. Po serwisie i kalibracji powinien nie najgorzej grać. Chociaż to tylko kopiarka i do tego z końca ery kaset. Nie ma regulacji BIASu, więc nie każda kaseta mu  podejdzie przy nagrywaniu.

Ważne żeby radocha była przy rozbieraniu, czyszczeniu itd. Że działa i można posłuchać.

Na początek jak znalazł.

Nie przejmuj się, że inni Dragony mają. Od czegoś trzeba zacząć.

A każdy deck jest warty uratowania. Nowych już nie produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odkręciłem obudowę z ciekawości co tam jest i zauważyłem że jest na płytce coś w rodzaju potencjometru i napis BIAS,

Czy jest opcja że to regulacja do fabrycznych ustawień,bo chyba nie bardzo dla użytkownika,bo to by było bez sensu aby przed jakimś nagraniem ściągać pokrywę i regulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.