Skocz do zawartości

Zakup igły do wkładki MG 35V.


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze :)

Ponieważ na forum winyl net nie otrzymałem odpowiedzi poproszę Was o pomoc.

Wkładka MG 35V produkowana dla Sanyo przez AT do gramofonów Fishera. Kompatybilna z AT-10 polecane igły ATN-12E lub ATN-12S to sa oczywiście igły oryginalne raczej nie do dostania w tej chwili.

Kupiłem zamiennik w Wamacie ale to jakaś tragedia. Przegrane 10-20 płyt, igła u mnie od marca i już po igle - zniekształcenia, zbiera kulki kurzu ogólnie trup. 

Wymieniłem na starą, którą dostałem z gramofonem i gra bez problemu a jedynym jej problemem jest wiek. 

Muszę kupić igłę. I tu problem bo w Wamacie to ja już nic nie kupię, szukam na Ebayu  i znalazłem taką:

https://www.ebay.pl/itm/ST-35-VD-Nadel-für-Sanyo-MG-35-V-Nachbau-Schweiz/392263932511?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

wiem, że pasuje i kolorystycznie przynajmniej jest taka jak moja :) Co z jakością nie wiem.

Może któryś z szanownych  forumowiczów miał do czynienia z tą wkładką i może polecić jakąś dobrą igłę do niej pasującą?

A, mam jeszcze Ortofona red ale dzwięk z MG35V jest bez porównania lepszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mich64

    2

  • sherlock

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.