Skocz do zawartości

Kenwood KR-V6050 - jakie zestawy głośnikowe dobrać?


adamek25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy .Jakis czas temu kupiłem amplitiuner kenwood kr-v6050 i nie za bardzo wiem jakie kolumny by dobrze sobie radziły z tym wynalazkiem może ktoś doradzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • adamek25

    5

  • bilcor

    3

  • WojtekP27

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tu trudno tak w ciemno radzić, bo zależy jak będziesz go używał. Jest 5 kanałowy, ale podają, że dobrze się sprawdza w odsłuchu stereo. Jak samo stereo to 100W  ohm wystarczy, ewentualnie może 120 W. Jak podpinasz 5 kanałów to na front już wystarczy 65W 8ohm - 75W lub 80W tak już z górką. Co do firmy to zależy od zasobności kieszeni i preferencji odsłuchowych, no i tego czy mają być nowe, czy używki. Nowe to bierzesz sprzęt ze sobą i testujesz, jak używki to raczej szukaj sprawdzonych firm ze starszego wypustu, żeby nie były made in china. Nas Tonsil dawał radę ale nie mówimy tu o Altusach, a raczej Altony, Mildtony, Sherzo musisz sam sobie wybrać. Jak zagraniczne to i Kenwood miał bardzo przyzwoite kolumny i cała reszta też. Tu mas już Heco, Summit, Sansui i inne. Czasami są takie lombardy, że sprzedają kolumny z możliwością testu. Jeżeli to początek zaawansowanej zabawy w audio to raczej amplituner nie jest najlepszym rozwiązaniem. Tu już raczej poszczególne klocki i zestawianie według swoich preferencji. Ale powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam i dzięki za odpowiedz na chwile obecna są altony 70 jednak już leciwe chodzi mi właśnie o podłączenie 5 kolumn  cztery ok tylko nie kumam tej piątej bo tam są tylko 4 wejścia pod kolumny nie wiem jak podłączyć piąty głośnik dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.