Skocz do zawartości

Yamaha NP-S303 czy inny odtwarzacz sieciowy?


TomaszG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze w ten gorący czas ?

Postanowiłem zakupić odtwarzacz sieciowy, do tej pory mam taki sobie tunerem HAMA DIT kupiłem go kilka lat temu miał być tylko na chwilę….. i w zasadzie został. Nie dlatego że jest dobry ale po prostu skupiłem się na kasetach, szpulach i vinylach. Teraz temat powrócił i zacząłem szukać i analizować czego potrzebuje , drogą eliminacji i moich możliwości finansowych znalazłem model który mnie interesuje. To Yamaha NP S303 spełnia moje oczekiwania, ma wszystko czego potrzebuje i ma akceptowalną cenę . I tu pojawił się problem … w zasadzie nikt już nie prowadzi sprzedaży tego modelu a rynek wtórny ostatnio zamarł dlatego zwracam się z prośbą do Was, chętnie kupię ten model jeśli ktoś zechce sprzedać szukam w kolorze czarnym a jeśli macie jakiś inny pomysł to też chętnie wysłucham.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin
1 godzinę temu, TomaszG napisał:

Yamaha NP S303

...

w zasadzie nikt już nie prowadzi sprzedaży tego modelu a rynek wtórny ostatnio zamarł

Może zamarł a może zadowoleni użytkownicy nie chcą pozbywać się pasującego im sprzętu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.