Skocz do zawartości

Pioneer PL-740


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_2017-11-10-09-36-39_crop_524x418.png.cc53cc47aca6b9bb4cf4eff079af58ff.png

 

Kupiłem przez przypadek od Pana który gromadził jak my decki, On gramofony. Miał ich kilkanaście i postanowił się kilku pozbyć. Gramofon nówka, nawet igła nie była montowana. Podłączyłem w domku i szok, budżetowy gramiak w wkładką MC a zagrał naprawdę dobrze. Miałem z czym porównać, bo wcześniej grałem kilka lat na Dualu 701. Niestety oba sprzedałem, jestem na razie bez gramiaka, ale szukam i na pewno w najbliższym czasie coś kupię. Jeśli ktoś nie chce przeznaczać dużej kasy na gramofon, to z czystym sumieniem polecam gramiaki z tej serii z wkładką MC. Bardzo ładna dynamika i przestrzeń, fakt był praktycznie nowy i przeleżał x lat w szafie.

Screenshot_2017-11-10-09-37-01_crop_540x428.png.b9814b74d5da53ef0543a472bcb91db6.png

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Kupiłem przez przypadek od Pana który gromadził jak my decki, On gramofony. Miał ich kilkanaście

Kilkanaście? Chyba dopiero co zaczął zbierać. Jakiś "początkujący" gramofoniarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


He he dobre, no decki można stawiać jeden na drugim z pewnym ograniczeniem, ale z gramofonem bym chyba nie zaryzykował, za delikatne. ? No chyba, że pomieszczenie przeznaczone tylko na gramofony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.