Sari la conținut

Pioneer CT-W901, CT-W950R czy CT-W806DR?


Andre Ze

Postări Recomandate

Mam pytanie do znawców, który z tych 3 decków Pioneer wybrać: CT-W901, CT-W950R czy CT-W806DR? Składam sobie całą wieżę Pionner i zachciałem mieć też kopiarkę. Ma ona mi służyć do grania, więc musi ładnie grać. I druga sprawa, to: czym się różnią te dwa decki - CT-W901, CT-W950R ? Bo wizualnie to te same decki. Dziękuję za pomoc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


 • Răspunsuri 3
 • Creată
 • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

 • Andre Ze

  2

 • audiotone

  1

 • anxi

  1

Cele mai bune postere din acest subiect

Model CT-W901R nie miał amorficznych głowic (1992 rok), a model CT-W950R miał już amorficzne głowice był tylko modelem późniejszym. Podejrzewam że z małymi modyfikacjami związanymi z głowicami. A model CT-W806DR lub (CT-07D) to lata 1998-03 rok, ale to już cyfrówka , nie mająca nic wspólnego z analogowym brzmieniem, takie krążą opinie wśród byłych posiadaczy. Ja skłaniał bym się chyba ku modelowi z amorficznymi głowicami  (950), ale nie słuchałem ani jednego z tej listy niestety.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Przychyliłbym się do wypowiedzi przedmówcy. Modele Pioneera wyposażone w cyfrowe dolby to już nie ta klasa dźwięku. Jak by nie patrzeć to mamy tam do czynienia z podwójną konwersją analog-cyfra. Nie odbywa się to bez szkody dla dźwięku i o tym wiele napisano w sieci.  Też wolałbym kopiareczkę z głowicami amorficznymi, te są w zasadzie nie do zdarcia, a i magnetofony w nie wyposażone to raczej już wyższa półka zarówno cenowa, klasowa i dźwiękowa. Osobiście nie słyszałem magnetofonu z amorficzną głowicą, który grałby po prostu źle. Czyli wychodzi na to, że 950 to będzie ten właściwy wybór.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Please register to see more content.

×
×
 • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.