Skocz do zawartości

Onkyo Integra T-4450


MUsher

Rekomendowane odpowiedzi

onkyo 1.jpg

Onkyo Integra T-4450

Zakupiłem takie oto radyjko. Prezentuje się jak dla mnie przepięknie :)  Niestety jakość odbioru jest bardzo zła :( Jako anteny używam kablówki. W taki sposób przed laty podłączałem tunery w palikowych wieżach i było znacznie lepiej niż tutaj.Lepiej niż jak podłączyłem do nich anteny.  Nie sądziłem że nawet niski (chyba)model Onkyo może odbierać tak słabo. Szumy(duże) są nawet przy stacjach których nadajniki są 15 kilometrów dalej. 

Może lepszej anteny potrzebuje? Ale jakiej? Zawsze myślałem że kabel koncentryczny podłączony do gniazda kablówki to mocniejszy sygnał niż da antena ze wzmacniaczem. Może się mylę?    

IMG_4392.JPGIMG_4390.JPGIMG_4395.JPG

 

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    5

  • MUsher

    2

  • Radmar

    2

  • audiotone

    1

Popularne dni

  • Admin

Poprawiłem nazwę tematu bo Omkyo Integra zabrzmiało co najmniej dziwnie. Ze zdjęć nie można przeczytać jaki to model, ale chyba nie pomyliłem się bo wygląda to na Onkyo Integra T-4450. Jeśli jest inaczej to proszę poprawić. Jeśli będzie możliwość to warto uzupełnić pierwszy post o dane techniczne (w sieci pewnie są) a jak jest możliwośc to warto upnąć zdjęcie w rozdziałce powyżej 1200 pikseli (śmiało można ładować prosto z aparatu).

 

Co do sygnału. Cczęsty problem to nie zbyt słaby a zbyt mocny sygnał w sieciach kablowych. Lepiej więc sprawdzić jak ten tuner będzie grał na normalnej antenie albo chociażby na kilkumetrowej długości drucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem pewien że wszystko dobrze napisałem. Model właściwy i dodam że nie ma info o dokładnych parametrach o nim w sieci.  Jedyna co wiadomo to to że to model z 1987 roku i że jest to prawdopodobnie europejska wersja modelu  T-4150, Specyfikacja powyższego prezentuje się następująco.

 

 

Type: Mono/Stereo Tuner

Tuning Bands: FM, MW

Tuning Scale: Digital

FM Tuning Range: 87.9 to 107.9 MHz

MW Tuning Range: 530 to 1620 kHz

Sensitivity: 0.9uV (FM), 25uV (MW)

Signal to Noise Ratio: 73dB (FM), 40dB (MW)

Distortion: 0.2% (FM), 0.8% (MW)

Selectivity: 60dB (FM)

Frequency response: 30Hz to 15kHz (FM)

Output: 600mV (FM), 150mV (MW)

Dimensions: 435 x 72 x 368mm

Weight: 3.7kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.