Jump to content

Onkyo Integra T-4450


MUsher
 Share

Recommended Posts

onkyo 1.jpg

Onkyo Integra T-4450

Zakupiłem takie oto radyjko. Prezentuje się jak dla mnie przepięknie :)  Niestety jakość odbioru jest bardzo zła :( Jako anteny używam kablówki. W taki sposób przed laty podłączałem tunery w palikowych wieżach i było znacznie lepiej niż tutaj.Lepiej niż jak podłączyłem do nich anteny.  Nie sądziłem że nawet niski (chyba)model Onkyo może odbierać tak słabo. Szumy(duże) są nawet przy stacjach których nadajniki są 15 kilometrów dalej. 

Może lepszej anteny potrzebuje? Ale jakiej? Zawsze myślałem że kabel koncentryczny podłączony do gniazda kablówki to mocniejszy sygnał niż da antena ze wzmacniaczem. Może się mylę?    

IMG_4392.JPGIMG_4390.JPGIMG_4395.JPG

 

  • +1 2
Link to comment
Share on other sites

  • Admin

Poprawiłem nazwę tematu bo Omkyo Integra zabrzmiało co najmniej dziwnie. Ze zdjęć nie można przeczytać jaki to model, ale chyba nie pomyliłem się bo wygląda to na Onkyo Integra T-4450. Jeśli jest inaczej to proszę poprawić. Jeśli będzie możliwość to warto uzupełnić pierwszy post o dane techniczne (w sieci pewnie są) a jak jest możliwośc to warto upnąć zdjęcie w rozdziałce powyżej 1200 pikseli (śmiało można ładować prosto z aparatu).

 

Co do sygnału. Cczęsty problem to nie zbyt słaby a zbyt mocny sygnał w sieciach kablowych. Lepiej więc sprawdzić jak ten tuner będzie grał na normalnej antenie albo chociażby na kilkumetrowej długości drucie.

Link to comment
Share on other sites

This topic has more replies, but you'll need to be signed in to view them.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use Guidelines Privacy Policy.